Jdi na obsah Jdi na menu

Sobota 23.9.2023 plná závodů

Oba trenéři si v sobotu 23.9.2023 museli rozdělit skupiny atletů na jednotlivé závody.

S první čtveřicí odjel hlavní trenér Jiří Vondřejc do Plzně na Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek.

Jsou to ročníky narození 2004 -2005,popřípadě mladší.

V kategorii juniorek se představila Daniela Vacková,dorostenka,která ve vynikajícím výkonu na 100m překážek dosáhla času 14,71sec. a skončila celkově na 5. místě.

Ještě běžela 100m a pomohla štafetě na 4x100m k 8.místu. Dále Sofie Piechová,také ještě dorostenka, běžela 400m,800m a na závěr pomohla štafetě na 4x400m k výbornému 5.místu.

V družstvu juniorů nastoupil Jiří Bruha,který se představil na trati 100m,200m i 400m. Doplnil ho Radek Majera,který skončil celkově v hodu oštěpem na 9.místě.

Družstvo juniorek skončilo celkově na 5.místě a junioři skončili na 9.místě v celé ČR.

Druhá skupina s trenérem Ing.Jiřím Vondřejcem odjela do Svitav na Finále KP družstev mladšího žactva ročníku narození 2010-2011,popřípadě mladších.

Bohužel z důvodu nemoci a dalších aktivit skončila obě družstva chlapců,tak i dívek na 4.místech.

I tak to je veliký úspěch. Přesto to všechny moc mrzí,že skončili těsně za stupni vítězů.

Každý podal opravdu vynikající výkon a všechny trenér moc chválil.

fotky z Plzně: společná = zprava Radek Majera,Jiří Bruha,Sofie Piechová,Daniela Vacková s hlavním trenérem.

momentka po doběhu na 4x400m,kde je spokojená Sofie Piechová.

Dále pak je společná fotka ze Svitav mladšího žactva: s trenérem Ing.Jiřím Vondřejcem je zleva František John,Michael Patzelt,Tobiáš Petr Maršík,Klára Šedová,Gabriela Ševců,Markéta Špeldová,Denisa Hrnčířová a Nikol Vítková/chybí Vojta Vojtěch/.