Ahoj a dobrý den,

v neděli 28.1.2024 odjela s trenéry Vondřejcovými z Náchoda trojice mladých dívek roč.2013  na Krajský přebor jednotlivců přípravek v hale do Pardubic.

Přihlášených v jednotlivých disciplínách bylo opravdu hodně.

Naše děvčata předvedla nad očekávání trenérů výborné výkony.

Titul krajské přebornice získala Marie Ansorgová ve skoku z místa výkonem 201cm ze 49 startujících.

Ještě běžela 60m a výkonem 9,79sec. skončilá na krásném 4. místě ze 71 mladých atletek.

Na závěr ve skoku dalekém výkonem 323 cm celkově skončila na 13. místě ze 45 děvčat.

Překvapivě ,ale zaslouženě bronzovou medaili získala Rozálie Prešinská v běhu na 600m výkonem 2:10,40 min. z celkového počtu 28 dívek.

Ve skoku z místa skončila na 6. místě výkonem 186 cm. a v běhu na 60m byla na 10. místě časem 9,99sec.

Aneta Ševců : 60m = 10,82sec. + 600m = 2:21,50 min. + skok z místa = 176 cm

Celkově panovala veliká spokojenost a všem se odjíždělo s velice dobrým pocitem.

Děvčatům musíme poděkovat za velikou bojovnost a za předvedené výkony.

PS: V příloze zasíláme fotky z těchto Krajských přeborů jednotlivců přípravek :

č.221 = společná před závody s trenéry je zleva Rozálie Prešinská,Marie Ansorgová + Aneta Ševců.

č.147 = po vyhlášení výsledků jsou zleva s trenéry : Marie Ansorgov+ + Aneta Ševců + Rozálie Prešinská

č.716 = vítězka  a krajská přebornice se zlatou medailí ve skoku z místa Marie Ansorgová